Перш ніж віднести ноутбук в ремонт, необхідно провести резервне копіювання даних. Таким чином, користувач убезпечить себе від втрати даних, якщо в пристрої був несправний жорсткий диск. При попаданні вологи і рідини на ноутбук - його не можна включати і ставити на зарядку. Перше, що необхідно зробити, це вимкнути гаджет і якомога швидше звернутися за кваліфікований сервісний центр. Віддавайте перевагу GRANOVSKi - ми зробимо безкоштовну діагностику і недорогий ремонт ноутбука в найкоротші терміни!

При невеликій тріщині корпусу також не слід затягувати, а чим швидше віднести ґаджет в сервісний центр, оскільки при кожному відкритті і закритті кришки ноутбука стан корпусу значно погіршується. Категорично не рекомендується клеїти супер-клеєм кришку, оскільки виправляти наслідки втручання потім набагато важче.

Ремонт техніки Чернівці

Системний блок, моноблок

В даному випадку резервну копію даних слід проводити не рідше, ніж раз на тиждень, щоб потім не довелося витрачати ще більше коштів на їх відновлення. Це стосується не тільки предметної підготовки, але і в повсякденному використанні апаратури.

iPhone, iPad

Завдяки нововведенням розробників компанії Apple, у користувачів є можливість зберегти свої дані. У даних пристроях можна зробити резервну копію двома способами:

  • За допомогою хмарного сховища iCloud;
  • Локальна копія даних в iTunes.

Таким чином, резервну копію рекомендується створювати не рідше, ніж раз на тиждень, зокрема перед тим, як віднести на ремонт. У разі затоки техніки або попадання будь-якої вологи в неї, ні в якому разі не вмикайте і не заряджайте пристрій, навіть якщо добре самостійно просушите його. Краще звернутися за допомогою до фахівців, які зможуть продіагностувати безкоштовно гаджет.

Планшети, смартфони, електронні книги

Як і в вищенаведених прикладах дані гаджети не рекомендується включати або ставити на зарядку, якщо в них потрапила волога. Але, щоб не втратити дані, якщо пристрій після залиття виявиться несправним, найкраще зробити резервну копію, що легко здійснити, скориставшись спеціальним програмним забезпеченням, яких виробники пропонують безліч. Перш ніж віднести пристрій в ремонт, вийміть сім-карти і карту пам'яті з ґаджета. Якщо ви віддаєте пристрій, виявивши те, що він не заряджається, тоді разом з ним захопіть блок живлення і кабель синхронізації.

Ремонт телефона, ноутбука Чернівці

Фото і відеокамери

Техніку такого роду також приносьте без карти пам'яті і в зарядженому стані. Дзеркальні фотоапарати краще приносити разом з об'єктивом.

Ігрові приставки

Для таких пристроїв рад не так багато. Здаючи XBOX на ремонт, необхідно принести блок живлення, а якщо у вас проблеми з PlayStation - джойстик.

Малогабаритна побутова техніка

Якщо у вас зламалася кавова машинка, перш ніж віднести в ремонт, очистіть її від залишків кавової макухи і рідини, вилийте всю воду. Мікрохвильовку звільніть від тарілки (підставки для підігріву), оскільки вона не потребує діагностики, але при транспортуванні може пошкодитися. Пилососи приносьте без шланга і пилозбірника. Так пристрій буде займати менше простору.

Для якісного ремонту техніки звертайтесь в сервісний центр у Чернівцях GRANOVSKi!